A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: helpers/tools_helper.php

Line Number: 645

Backtrace:

File: /home/pusulaed/public_html/application/helpers/tools_helper.php
Line: 645
Function: _error_handler

File: /home/pusulaed/public_html/application/controllers/Sayfa.php
Line: 56
Function: seoVerisiCek

File: /home/pusulaed/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Pusula Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri
Pusula EDH
KAPAT

Hakkımızda

PUSULA DAĞCILIK ENDÜSTRİYEL HİZMETLER; İple Erişim Hizmeti, Denetim, Bakım, Onarım ve Montaj hizmetleri için Endüstriyel İple Erişim konusunda uzmanlaşmıştır. Çok disiplinli teknisyenler, kaygı alanlarına güvenli bir şekilde ulaşmak ve küçük görevlerden başlıca projelere kadar çeşitli alanlarda çalışma yapmak için iple erişim yöntemleri kullanmaktadır.

İple Erişim, ulaşılması zor bölgelerdeki yapılması gereken işler için, uygun maliyetli bir alternatiftir. Önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlayan pahalı çözümleri en aza indirgemek ve ekipman performansını en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan özel endüstriyel çözümlerin lider bir global sağlayıcısıdır.  Ulaşılması zor alanlarda iskele ihtiyacını ortadan kaldırma ve işi tamamlamak için gereken toplam işçilik saat sayısının azalmasıyla gerçekleşir. İskele yapımına katılan işçilik saatleri ortadan kaldırıldığında ve sertifikalı iple erişim teknisyenlerinin yüksekte çalışmak için kullanıldığı yerlerde genel güvenlik geliştirildiğinde, riske maruz kalma azaltılır.

İple Erişimi, maliyetleri düşürmek isteyen bakım departmanları için önemli bir ögedir. İple Erişim Ekipleri, geleneksel iskeleye ihtiyaç duymadan ve çalışma alanının altında veya üstünde tıkanıklık yaratmadan zor erişime sahip alanlara hızlı ve etkin bir şekilde konuşlandırılabilir. Büyük ölçekli projelere girme ve bunları başarılı bir şekilde tamamlama tecrübesine sahibiz.

PUSULA DAĞCILIK ENDÜSTRİYEL HİZMETLER 

Petrokimya rafinerileri, hidroelektrik santralleri, inşaat sektörü, rüzgar türbinleri, silolar, macera parkları, köprüler ve kritik altyapı da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede ip erişim hizmetleri sunmaktadır. Teknisyenlerimiz her projede güvenle ve etkili bir şekilde çalışmaya hazır deneyimli profesyonellerdir.

Adres:  Yenimahalle Mahallesi Atakent Bulv. 3175. Sok. Gül Apt. No:4/2 Atakum/Samsun

TELEFONLAR: 0533 409 65 53 – 0542 558 16 09- 0544 517 29 21

Email: info@pusulaedh.com