Pusula EDH
KAPAT

Macera Parkı Kurulumu

Pusula Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri

Mimari

Parkınıza bir macera parkı yapısı eklemek, yalnızca birinci sınıf ve heyecan verici bir deneyim katmakla kalmaz, aynı zamanda mimari zımbayla mekanınızı tamamlayan siluetinizi tamamlar. Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler yapıları, macera eğlence ortamını değiştirerek biçim ve işlevle ilham verir.

İnşaat ve Konstrüksiyon

%100'lük modüler montaj yapımımızla olduğu kadar kolay. Alanda kaynak yok, çelik işi için özel inşaat ekiplerine ihtiyaç yok. Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler yapıları baştan sona, piyasadaki en inşaat dostu ürünlerden bazılarıdır. Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler, sistemlerin temel yapısının ötesinde, birinci sınıf tema da sunuyor

Mühendislik

Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler, macera parkı yapısından ziyade bir roket güzergahı gibi görünen ve hissettiren, keskin, modüler bir tasarımla macera eğlence tasarımı ve mühendisliğinde ön planda. İmkansızı yaratmanın ve rüyalarınızın en güzel oyun alanını oluşturan yapı taşlarını sunmanın yeni yollarını sürekli ararız.

Macera parkı kurulumu ile ilgili resimleri incelemek için buraya tıklayın.

Personel eğitimi

Tüm tesislerimizde Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler, personel eğitimi ve bir kullanım kılavuzu içerir. Yüklemenin boyutu ve kapsamıyla ilişkili olduğu için sizin ve ihtiyaçlarınız için özel bir paket geliştirildi. İster endüstriye ya da deneyimli bir profesyonel olun, Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler, güvenli ve karlı bir macera parkı işletmek için gerekli bilgi, araç ve eğitimi almanızı sağlayacaktır.

Üretim

Tüm çelik, kablolama, elemanımız ve bileşenlerimiz için Türkiye’de üreticilerin en iyileriyle çalışarak Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler, dünyadaki en yüksek kaliteli macera parklarını piyasaya sunabilir. Böyle harika ortaklarla Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler, yapılarımızı endüstrimiz için benzeri görülmemiş bir zaman aralığı içerisinde sunar.

Bakım

Bakım, herhangi bir macera parkıyla uzun vadeli başarı ve güvenlik için önemli bir bileşendir. Pusula Dağcılık Endüstriyel Hizmetler yıllık bakım programları sunmaktadır. Bakım paketleri, özel ihtiyaçlarınıza ve devlet talimat gereksinimlerinize bağlı olarak yıllık, çeyrek veya aylık olarak da olabilir.

YORUM YAP

Yorumlar

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

9 + 7  Captca Değiştir