Pusula EDH
KAPAT

Güvenlik Ağı

Pusula Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri

Daha kaliteli ürünleri uygulamak için dünyadaki en iyi tedarikçilerden malzeme alırız. Ürünlerimiz uzun ömürlü ve sertifikası vardır. Ürünlerimiz çok dikkatli tasarlandığından müşterilerimiz arasında geniş bir beğenimiz var. Emniyet ağı, müşterilerimize minimum fiyatlarla en kaliteli konstrüksiyon ile emniyetli çözümler sunmaktır. 

İnşaat Güvenlik Ağları

İnşaat Güvenlik Ağları, düşme mesafesini en aza indirgemekle birlikte düşme enerjisini emerek sahadaki işçileri korur. Yukarıdaki işçiler için hareket özgürlüğü ve toplu koruma sağlarken aşağıdaki işçiler için düşen nesnelere karşı koruma sağlamakla birlikte, yükseklikte çalışırken ölümler ve ciddi kazaları önlerler.

Çoğu durumda, güvenlik ağlarının diğer düşme durdurma biçimlerine göre avantajları vardır. Sağlık ve Güvenlik Yöneticilerinin ve Otoritelerinin birçoğu, ağları "yüksekte çalışırken sonbahar tutuklaması için tercih edilen yöntem" olarak görüyor. Güvenlik ağlarımız sıkı Avrupa standartlarına ve yönetmeliklerine uymaktadır. Ayrıca uyumluluklarını sağlamak için her yıl laboratuvarlarda test edilmektedir.

Güvenlik ağı ile ilgili resimleri incelemek için buraya tıklayın.

Güvenlik Ağı Çeşitleri

  • Endüstriyel güvenlik ağları

Endüstriyel güvenlik ağları, insanları depo ya da depolama alanlarındaki ürün hasarlarına karşı korumak için tasarlanmıştır. Endüstriyel emniyet ağlarımız, çalışanlar için emniyetin geliştirilmesine, trafik alanlarını ve iş istasyonlarını korumaya, depo mallarına olan zararı azaltmaya, arka sırt sırta arasındaki düşmelerin önlenmesine yardımcı olur.

  • Balkonlar için Güvercin ağları

Balkonlar için Güvercin ağları, yüksek binaların en çok tavsiye edilen yönüdür. Çoğumuz, evlerinizde, ofis balkonlarında veya pencere eşiklerinde kuşların girmesi nedeniyle tesislerimizin kirlenmesini sevmiyoruz. Güvercin ağları, kuşlara zarar veren ve kuşların binanıza girmesini önleyen konular için çözümler sunar. Bu ağlar, sevdiklerinize güvenlik olarak da hizmet ediyor. Açık yerlerdeki kuşlar/güvercin pislikleri kolayca temizlenemeyen ve herhangi bir şey gibi kokuyor. Güvercinler bu yerde ölürler ve insanlara zararlı farklı böceklerin varlığına neden olurlar.

  • Yüzme havuzu güvenlik ağı

Yüzme havuzu güvenlik ağı kayıp yüzme havuzuna düşen çocukların güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Havuz güvenlik ağları havuzlarda boğulmayı önlemek için tasarlanmıştır. Havuz ağlarımız havuz güzelliğinin dış görünümünden uzaklaşmaz. 

  • Çocuk güvenlik ağları

Çocuk güvenlik ağları, yüksek kaliteli ve yenilikçi çocuk koruma ağları ve çocuklara yönelik endişelerimizden dolayı tasarlanmıştır. Balkonlardan ve pencerelerden gelen birçok düşüşün trajik sonuçlarına karıştık, bu koruma sisteminin sağlam savunucularıyız. Çocuklara yönelik güvenlik ağları, pencereler, balkonlar veya merdiven düşmelerine karşı birimler veya iki katlı evlerde yaşayan çocukları ve evcil hayvanları korumaya yöneliktir. 

YORUM YAP

Yorumlar

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

9 + 8  Captca Değiştir